Лікарі Британії майже три роки лікували жінку від депресії замість раку

Independent.co.uk

У Сполученому Королівстві місцева жителька зазнала серйозного ризику для життя через грубу помилку лікарів, у яких вона проходила обстеження.

Як розповіло The Daily Mail, у 2013 році мешканка князівства Уельс після народження дочки почала скаржитися на погіршення самопочуття та особливо болючі критичні дні. Відвідуючи лікарів не менше двох десятків разів, вона кожне приймання у фахівців чула від них запевнення, що у неї післяпологова депресія.

Не повіривши «діагнозу» цих медпрацівників, мешканка міста Конуї звернулася до іншого лікаря, цього разу з відділення гінекології. В результаті проведених тестів з’ясувалося, що в матковій трубі та на лівому яєчнику у неї розташовано утворення довжиною в десять сантиметрів. Фахівці, які раніше «діагностували» їй післяпологову депресію, також знаходили пухлину, однак визнали її кістою.

Independent.co.uk

Лише три роки по тому після первинних симптомів було встановлено, що у жінки рак яєчників, через який довелося видаляти три пухлини. В результаті комплексу медичних заходів жінці вдалося перемогти запущену хворобу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*