Іранський дисидент отримав незвичайний вирок

www.ca-irnews.com

В Ісламській Республіці Іран один з дисидентів за різкі висловлювання отримав покарання у вигляді переписування книг. Таким стало судове рішення у відношенні Абулфазла Гадіані, який закликав повалити іранського духовного лідера.

Гадіані є одним із засновників групи реформістів «Моджахеди Ісламської революції Ірану». У своїх заявах він звинуватив аятолу в деспотизмі та закликав населення до масових виступів з метою повалення Хаменеї. За словами дисидента, Ісламська революція в Ірані здійснювалася не для того, щоб Хаменеї отримав диктаторські повноваження на три десятки років.

За свої висловлювання Гадіані повинен прочитати та слово в слово переписати три книги, дві з яких були написані самим аятолою.

www.ca-irnews.com

Раніше дисидент відбував тюремне ув’язнення за жорсткі критичні висловлювання. Зарубіжні засоби масової інформації пов’язують цей вирок для Гадіані з призначенням нового головного іранського судді. Персона свіжопризначеного Ібрагіма Раїса призвела до низки протестів в Ісламській Республіці Іран – цю людину пов’язують з проведенням масових розправ над політв’язнями наприкінці 1980-х.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*