Відомства ще нема, але гроші на ньому вже заробляють

фото://www.slovoidilo.ua/

У Google Play і App Store з’явився платний додаток «Тест в Держбюро розслідувань», який призначений для тестування претендентів на роботу у Федеральному бюро розслідувань на знання норм законодавства.

Охочі можуть пройти тестування із знання законодавчої бази держслужби та
ДБР, Конституції України, а також тестування на помилках. Вартість цього додатка становить 300 гривень. Автором нововведення є Igor Dyrda.

Користувачі, яким вдалося ознайомитися зі спеціалізованим додатком, коментують, що в програмі відсутні питання антикорупційної тематики. У соціальних мережах новина про появу нового додатка активно обговорюється, здебільшого в негативному контексті.

Адвокат Ігор Черезов у своїй сторінці в Facebook зробив допис про те, що ДБР почало заробляти ще до створення: на 24 позицію App Store вирвалася програма за 12 доларів. Орган фактично не створений, а гроші на ньому вже заробляють.

Для довідки: штатний розклад Державного бюро розслідувань включає в себе 701 посаду. Більше 5 тисяч кандидатів вже намагалися стати співробітниками нового відомства, однак через невідповідність вимогам частина з них була відсіяна.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*