Лікар-гінеколог став «таємним батьком» для півсотні громадян США

Clinic.km.ua

У Сполучених Штатах п’ятдесят чоловіків і жінок виявили спорідненість між собою і з’ясували, що їх біологічним батьком є фахівець з репродуктології.

Дональд Клайн, лікар зі штату Індіана, з сімдесятих років минулого століття запліднював своїх пацієнток, які звернулися до нього у зв’язку з проблемами репродуктивної функції організму. Обманюючи жінок, він видавав свій генетичний матеріал за генетичні матеріали від різних чоловіків-донорів.

Це не було відомим до 2014 року, коли одна з «таємних дітей» Якоба Клайна спробувала знайти своїх єдинокровних сестер і братів через спеціальний сервіс пошуку такого споріднення по ДНК-тесту. Таким чином вона почала знаходити все більше чоловіків і жінок, для яких вона опинилася сестрою. На даний момент батьківство Клайна встановили п’ятдесят американців.

Думки численних дітей гінеколога розділилися. Деякі позитивно поставилися до «вкладу» лікаря в їхню появу на світ, інші були неприємно вражені цією історією та вирішили подати на Клайна в суд.

Clinic.km.ua

Гінеколог на суді зізнався в скоєному і знищенні записів, які його викривали. Як виправдання він заявив, що в той час знайти насінну рідину для запліднення жінок було занадто клопітно, ніж використовувати свою власну.

Суд прийняв рішення засудити лікаря до п’ятисот доларів штрафу, позбавити медичної ліцензії (при тому, що Клайн на пенсії вже десять років) і одного року тюремного ув’язнення умовно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*