Китаї почалося навчання першої собаки-клона

Habervitrini.com

У Китаї почалося тренування першої клонованої собаки-шукачі перед службою в поліції. З газети China Daily вдалося дізнатися, що щеня по кличці Куньсюнь буде тренуватися на поліцейській базі.

У грудні 2018 року на дослідницькій базі китайської компанії Sinogene Biotechnology народилося цуценя Куньсюнь. Він є клоном собаки-нюхач породи Куньмінской вівчарка на прізвисько Хуахуанма, як помічає ТАСС даний вид був виведений в Китаї на основі гібрида вовка і собаки. Вже багато років ця собака несе службу в поліції міста Пуер і вважається незамінним «працівником». Хуанхуанма в 2016 році була нагороджена від МОБ КНР за величезний внесок у розслідуванні вбивств. Аналіз показав, що ДНК цих двох собак збігається на 99,9%.

На думку заступника генерального директора Sinogene Biotechnology Чжао Цзяньпін, поява на світ Куньсюня вважається відкриттям нових можливостей в клонуванні службових собак. Також, це надає можливість істотно знизити час на навчання собак.

Habervitrini.com

Тренування собаки проходить 5 років, але на думку головного дослідника Куньмінской бази Ван Цзюшена, Куньсюнь зможе виконувати свій обов’язок вже в 10 місяців.

На думку фахівців, метод клонування собак високого рівня має обмеження. Головним обмеженням є вартість даного експерименту, яка до сих пір залишається в таємниці.

Крім того, Ван Цзюшен вважає, що в подальшому будуть створені національні банки соматичних клітин передових службових собак, для того щоб зберегти і в майбутньому використовувати даний матеріал.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*