У Польщі знайшли сліди поселення стародавніх римлян

Archaeology.wiki

В Тухольських борах Польщі була знайдена рідкісна знахідка для Європи. Цією знахідкою виявились сліди римського правління.

Тухольські бори — це найвідоміший район Польщі в археологічному плані. Останнім часом вчені пильно спостерігали за цим місцем. Першим справу було проведено лазерне сканування Вдецкого регіонального ландшафтного парку. Але на жаль на перших знімках нічого побачити не вдалося. Після чого вчені провели аналіз ґрунту, який показав частинки жита, що є доказом людської діяльності на лісистій території. В даний час, археологи зменшили область пошуку до одного села.

По закінченню розкопок була виявлена стародавня могила. Проведений аналіз показав, що це частина древнього поселення, який мав житловий комплекс і економічну інфраструктуру.

Archaeology.wiki

В Інституті археології Університету Миколи Коперника в Торуні вважають, що це ціле селище зі своїми полями і пасовищами, всі ці елементи є одним історичним періодом. Зауважимо, що це дуже рідкісна знахідка.

Дане поселення розміщувалося на великій території, яка становить 3 тис. Квадратних кілометрів. Це поселення було розташоване на території Вдецкого парку, але якщо бути точніше, то в гміні Осі.

Крім цього, для здійснення дослідження території площа якого становить 170 га, археологам необхідні дозволи та фінансова підтримка

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*