П’яних туристів на Майорці штрафуватимуть на 3000 євро

Luxury.eu.com

Інформаційна служба ВВС повідомляє, що влада острова Майорка вирішила заборонити розпивання спиртних напоїв в туристичних районах і на пляжах популярного курорту Пальма. Місцевим жителям набридли витівки п’яних туристів, і цією забороною мерія хоче розв’язати проблему.

Починаючи з 1 квітня, поліція буде штрафувати за антигромадську поведінку до 3 000 євро (2 565 фунтів стерлінгів; 3 406 доларів США). Також за порушення правил будуть оштрафовані бари, клуби або ресторани, бо вони не повинні рекламувати алкоголь на вулиці.

Олександра Уілмс, прес-секретар Міністерства туризму Балеарських островів, сказала, що двома основними місцями для антисоціального пияцтва є пляж Плайя-де-Пальма і Магалуф. Майорка, як і сусідній острів Ібіса, довгий час є улюбленими місцями для молодих німецьких і британських туристів, які часто п’ють і насолоджуються гучними нічними клубами. Але проблема в тому, що місцеві жителі вранці бачать всюди блювоту, сміття та розбите скло, після гулянь і бійок гостей острова.

Нагадаємо, що влада Майорки безперервно бореться з “нахабними туристами”. Зокрема, в Пальмі в минулому році була введена заборона на оренду квартир власниками житла без дозволу Міністерства туризму Балеарських островів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*