Забальзамовані тіла лідерів Північної Кореї мають намір згноїти для прожитку громадян

qz.com

Як повідомляє The Telegraph, японський правозахисник Кен Като звернувся до ООН. Він розіслав всім представникам цієї організації листи, в яких йшлося про використання забальзамованих тіл лідерів Кім Ір Сена і Кім Чен Іра як важелі тиску на владу КНДР.

Крім того, Кен Като вважає, що ООН зобов’язана заборонити імпорт в Північну Корею хімічних речовин, які використовують як підтримку у відповідному вигляді тіла, виставлені в Кимсусанском палаці Сонця в Пхеньяні. За словами Като, необхідні речовини для бальзамування дуже дорогі, а також вони аж ніяк не поліпшать процвітання громадян країни.

Кен Като зазначив, що необхідно змусити Північну Корею припинити витрачати десятки тисяч доларів на: померлих в мавзолеї, ракети та зброю. Він вважає, що ці гроші потрібно витратити на їжу жителів країни. На його думку, припинення постачання речовин для бальзамування тіл, послабить вплив чинного режиму. А також, це покаже залежність Пхеньяна від закордонних технологій в даному питанні.

qz.com

Правозахисник звернувся до ООН з проханням, про розслідування щодо контрабанди в країну з РФ. Він заявив, що необхідно заборонити дані постачання.

У звіті ООН за березень йдеться, що на даний момент 43% жителям країни необхідна гуманітарна допомога. Дана інформація зазначена в The Telegraph.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*