Кокаїн на мільярд! В Україні затримали найбільшу контрабанду

Ua.news

Співробітники Департаменту протидії наркозлочинності разом з СБУ в Чорноморському порту «Південний», вилучили найбільшу контрабанду кокаїну за останні роки.

Було вилучено 257 кг кокаїну, вартість якого на «чорному» ринку 1 млрд гривень. Даної кількості кокаїну вистачило б на приготування понад 1,5 мільйона доз наркотику.

Як заявив начальник Департаменту протидії наркозлочинності Андрій Кіхтенко, даний факт є підтвердженням того, що Україна має вигідне географічне розташування для міжнародного наркосиндикату.

Для представників наркобізнесу, є зручним наявність в країні морських торговельних портів і розвинена інфраструктура. Саме тому, вони мають можливість займатися контрабандою.

Ua.news

Андрій Кіхтенко пояснив, як здійснюється ввезення контрабанди в країну. Велику партію наркотиків контрабандисти приховують в обладнаних схованках контейнерів з експортним вантажем. Крім цього, вони маскують наркотики серед продуктів, що ввозяться в країну.

Україну наркосиндикати використовують як транзитну зону для наступного кроку наркотиків в інші країни. Вилучений вантаж надійшов з Латинської Америки. Завдяки злагодженій роботі СБУ і Департаменту протидії наркозлочинності, вдалося не допустити збут кокаїну в Україні та інших країнах.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*