Чим цікава столиця Тибету – Лхаса

Yowangdu.com

На Тибетському нагір’ї розташувалося спокійне місто Лхаса, яке є історичною столицею такої держави як Тибет. Саме сюди приїжджають люди в пошуках гармонії або умиротворення. Крім того, сама держава, як і її столиця, характеризуються унікальною атмосферою та чарівною природою.

Варто відзначити, що тибетська столиця розміщена в долині, а оточують її гори, висота яких перевищує п’ять з половиною тисяч метрів. Сама Лхаса знаходиться на познаці в 3 тисячі 650 метрів над рівнем моря. В даній місцевості панує гірський клімат, температура характеризується різкими перепадами. Так, в цій місцевості вдень погода тепла та суха, а вночі – досить прохолодна. Важливим є й той факт, що в будинках немає опалення, у зв’язку з чим, туристам слід заздалегідь подумати про теплі речі. Крім цього в даній місцевості протягом року фіксуються досить високі показники сонячної радіації.

Yowangdu.com

Коли туристи потрапляють в тибетську столицю вперше, у них можуть з’явитися такі симптоми як запаморочення, нудота, а також тиск. Всі ці симптоми свідчать про гірську хворобу, яка виникає через зміну висоти та тиску. Пізніше люди звикають та неприємні симптоми зникають.

Також в місті є безліч пам’яток, таких як пагоди, храми та палаци, одним з яких є літній палац Далай-лами. Крім цього, Лхаса має багато монастирів, які відрізняються унікальним тибетським стилем. В місто щороку приїжджають паломники з метою здійснення ритуального дійства – обходу святих місць.

Зараз це місто наділене статусом автономного центру Китайської Народної Республіки.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*