Американські вчені встановили середній вік старіння в Україні

Linkis.com

Національний інститут Сполучених Штатів в ході дослідження встановив, у яких державах та в якому віці люди стикаються зі старістю. Так, наша країна в даному рейтингу закріпила за собою 179-у позицію з 195-ти країн. Українці зустрічають старість у віці 57-ми років, в той час як громадяни інших країн – у віці 65-ти років.

Серед головних причин ранньої старості дослідники виділяють низький рівень медицини, а також бідність. Це обумовлюється тим, що в бідних країнах люди часто нещасні та озлоблені, що є причиною негативних емоцій, а згодом й погіршення здоров’я.

Також відзначимо, що американські вчені в якості основного критерію брали не тривалість життя, а хвороби, пов’язані зі старістю. Так, вони досліджували ситуацію в країні з 1990 по 2017 рік та зафіксували 92 випадку хвороб Паркінсона, Альцгеймера, серцево-судинних захворювань тощо.

Linkis.com

Голова одного з відділів НАН України Ірина Курило впевнена, що головними причинами такої ситуації є погана медицина та поведінка людей, які не люблять звертатися до лікарів, не стежать за здоров’ям, курять та вживають спиртне. Водночас, у МОЗ підкреслили, що кожен п’ятий українець залежний від нікотину, який викликає хвороби серця.

Також варто відзначити, що до раннього старіння українців призводить й поганий стан екології. Як свідчить статистичні дані, тривалість життя в нашій країні більша в західних регіонах, а найменше в таких областях як Житомирська, Дніпропетровська, Донецька та Херсонська. Це пов’язано з тим, що в цих регіонах більше шкідливих виробництв та шахт.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*