Австралійський прем’єр викликав турецького посла через різкі слова Ердогана

www.thesun.co.uk

Голова австралійського уряду викликав до себе представника дипломатичного відомства Туреччини Корхана Каракоса. Як зазначається, причиною послужили різкі заяви турецького лідера Ердогана на адресу жителів Австралії, які дотримуються антиісламських поглядів.

Зазначимо, що президент Туреччини в ході мітингу в одному з турецьких міст давав коментарі щодо терористичного акту в новій Зеландії та висловив украй негативну позицію стосовно австралійців, які засуджують іслам. Крім цього, політик додав, що таким особистостям не слід перетинати турецький кордон, інакше їм доведеться зіткнутися з негативними наслідками. Водночас, президент нагадав й той факт, що австралійські та новозеландські військові пали в битві при Галліполі в ході Першої світової війни.

www.thesun.co.uk

У свою чергу прем’єр Австралії розцінив подібне висловлювання як вкрай образливе та безрозсудне. При цьому, висловлювання турецького лідера йдуть в розріз зі словами Кемаля Ататюрка про воїнів з Австралії, які пали в ході війни.

Крім цього, подібні слова, на думку голови австралійського уряду, суперечать законам. Водночас, він додав, що попри реакцію турків, Австралія й далі дотримуватиметься принципу толерантності та мультикультуралізму.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*