Мешканці села Томилівка забруднюють річку Рось власними фекаліями (відео)

Lookmytrips.com

Інформаційне агентство «KV», посилаючись на повідомлення підприємства «Белоцерковвода», інформує, що жителі населених пунктів, які прилягають до річки Рось стали скаржитися на низьку якість води. Працівники зазначеного підприємства, які займаються водопостачанням в одному з великих міст Київської області, провели інспекцію в селі Томилівка.

Підсумки відеоінспекції показали наявність чотирьох врізуваннь, які використовували, щоб зливати каналізації з приватних секторів в річку Рось. При цьому, такий злив був несанкціонованим.

Технічний директор водопостачального підприємства Олексій Пахольчук повідомив, що трубопровід проходить через все село, а його довжина сягає чотирьох з половиною кілометрів, закінчується він вже в річці. В рамках інспекції трубопроводу, діаметр якого досягає 820-ти міліметрів, були виявлені врізування від приватних секторів. Таким чином, вміст каналізації потрапляє в очищену воду, а потім вже й в річку.

Варто підкреслити, що в ході інспекції ще були виявлені 2 врізування, причому одну з них вдалося ліквідувати. Для того, щоб зафіксувати всі порушення викликали представників правоохоронних органів.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до»Україна реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*