“Нафтогаз” України знизить на 2% газові тарифи для населення

Vedomosti-ua.com

У прес-центрі вітчизняної компанії «Нафтогаз» інформують, що жителі країни вже з початку наступного місяця платитимуть за кубометр газу 8 гривень 38 копійок. Варто відзначити, що нова ціна на 2% нижча, ніж та, яка була встановлена Кабінетом міністрів.

У цьому місяці компанія використовувала вигідну ситуацію на ринку та закупила достатню кількість газу, для того, щоб забезпечити ним жителів України. У зв’язку з цим, в «Нафтогазі» прийняли рішення про зниження цін для побутових споживачів на наступний місяць. При цьому, постачальник газу не встановлює максимальну торгову націнку, яка дозволяється законами України.

Vedomosti-ua.com

Так, якщо раніше українці платили по 8 гривень 55 копійок за кубометр газу, то тепер його ціна становить 8 гривень 38 копійок. Варто підкреслити, що в цю ціну вже включені ПДВ та витрати на транспортування по газотранспортній системі.

Крім цього, повідомлялося, що промислові споживачі наступного місяця будуть здійснювати закупівлю газу за вартістю в 7 тисяч 188 гривень за тисячу кубометрів, при цьому зберігаються умови передоплати. Також підкреслимо, що у квітні газ для промислових споживачів буде коштувати на 19% дешевше, ніж у березні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*