«Газпром» припиняє транзит через територію України

golos.ua

Андрій Коболєв, голова правління НАК «Нафтогаз», повідомив про те, що російська транснаціональна енергетична корпорація «Газпром» на офіційній основі вже почав сповіщати держави про те, що транзит газу через територію України буде припинений.

Гендиректор «Нафтогазу» заявив, що «Газпром» вже приступив до офіційного повідомленням держав, які мають спільний кордон з Україною, або ж залежні від транзиту через нашу державу, про те, що з наступного року транспортування газу припиниться.

Коболєв заявив, що Україна, у свою чергу, вже підготувала аргументи для подальших переговорів між компаніями.

golos.ua

Голова правління «Нафтогазу» зазначає, що перед російською корпорацією буде стояти вибір — або буде підписаний контракт, згідно з яким пункт стосовно знецінення газотранспортної системи України зникне зі списку, або «Газпром» буде зобов’язаний компенсувати збитки. Компанія “Нафтогаз” черговий раз збирається подати позов до Російської Федерації до арбітражного суду. Згідно з позовом, російська корпорація повинна відшкодувати як компенсацію за прискорену амортизацію близько 12 млрд доларів.

Раніше, Теменужка Петкова, міністр енергетики Болгарії, заявила, що енергетична корпорація «Газпром» збирається припинити транспортування газу через українську ГТС до Туреччини з наступного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*