Зірки, які втратили свої статки

Wallup.net

Зіркам світової кінематографії, спортсменам, а також музикантам властиво підніматися на великі висоти. Одночасно з кар’єрним ростом збільшуються і доходи. Але є частина знаменитих людей, які отримавши славу та великі гонорари, що складають їх стан, примудрилися їх втратити.

Wallup.net

Кар’єра американського актора Ніколаса Кейджа складалася досить успішно. У найвдаліші роки, його гонорари досягали 150 млн доларів. Але останнім часом актор з’являється лише у ролях другого плану. Причина даної ситуації – банкрутство. Про це було оголошено у 2009 році, представником Ніколаса Кейджа. Актор мав особливість — на отримані гроші він купував неймовірно дорогі речі, які не мали практичного призначення. Таким чином, Кейдж став володарем черепа динозавра, який, як виявилося, був підробленим, а також замку з привидами. Подібні покупки привели до втрати довіри з боку продюсерів.
Wallup.net

Іншою причиною втрати стану може стати розлучення. Прикладом тому є Майк Тайсон. Більшу частину своїх коштів йому треба було віддати екс-дружині після розлучення. Колишня дружина відвоювала близько 9 млн доларів. На даний момент боксер завдяки успіху нового бізнесу знову «стає на ноги».
Wallup.net

Памела Андерсон стала жертвою власного характеру, а також прагнення до розкоші. Актриса втратила 3 млн доларів після конфлікту з фірмою, яка будувала їй новий особняк. Після відзначалася, що Андерсон жила деякий час у будівельному вагончику.
wallup.net

Ще одним прикладом стала Ліндсі Лохан. Успіх прийшов до актриси ще у дитинстві. Але мало хто, дібравшись до вершини слави, здатний пережити так звану зіркову хворобу. Дівчина занурилася у життя, наповнену хибними розвагами, а також нескінченними витратами. Ще у 2012 році Лохан сама оголосила про своє банкрутство. Відзначається, що актриса робила безліч спроб початку нового бізнесу, хоча гроші на нього вона займала у Чарлі Шина — також безробітного актора.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*