Компанія Google розповідає про унікальність української культури

Techno.bigmir.net

У Мережі з’явився унікальний онлайн-проект «Автентична Україна», який був створений за підтримки українського сектора міжнародної компанії Google на замовлення Мінкульту.

Користувачі з України та інших країн світу зможуть оцінити різноманітність української культури та історичну спадщину різних регіонів, що знайшло реалізацію на величезному віртуальному просторі.

На платформі проекту «Автентична Україна» було створено дві основні рубрики, одна з яких була присвячена культурній матеріальної спадщини, інша – нематеріальній.

Розділи проекту присвячені усним традиціям українського народу, мистецтву виконання танців та ігор, господарсько-побутової культури та традиційних ремесел.

Techno.bigmir.net

У проекті можна взяти участь і наповнити його інформаційно призначеним для користувача контентом, включаючи описи в форматах відео і аудіо, тривимірні зображення і віртуальні тури. Проект був реалізований українською та англійською мовами.

Також слід зазначити освітню складову онлайн-проекту, оскільки інтерактивні тексти дозволять педагогам застосувати платформу для навчального процесу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*