Британія втомилася від невизначеності з Brexit, пора закінчувати гру

Ozodlik.org

Тереза Мей, яка очолює Кабінет міністрів Сполученого Королівства, розкритикувала парламент за зволікання з реалізацією Brexit. На думку Мей, народні обранці повинні прийняти нинішній варіант угоди з Європейським Союзом про вихід з нього острівної держави, оскільки британці втомилися від ігор в політиці та боротьби в ній.

Про це Мей заявила у своєму зверненні, яке цитує новинне агентство «Бі-Бі-Сі». Адресуючи свої слова підданим Її Величності, прем’єр-міністр висловила розуміння бажанню британців завершити пов’язані з Brexit процеси. На її думку, парламентарії надмірно загострили увагу на складну ситуацію з виходом країни з ЄС, в той час як у Британії існує реальна стурбованість ситуацією зі злочинністю, охороною здоров’я та освітою в школах.

Ozodlik.org

Прем’єр-міністр зазначила, що депутатам необхідно визначитися, чи хочуть вони виходу держави зі складу Європейського Союзу за згодою, або ж вони мають намір взагалі не виходити з нього. Вона застерегла, що другий варіант завдасть значної шкоди рівню суспільної довіри до політичних діячів Великобританії.

Мей констатувала, що в парламенті зробили все можливе для того, щоб не робити вибір (по ситуації з Brexit), і оголосила намір не продовжувати Brexit пізніше тридцятого червня, попри заклики деяких депутатів парламенту Британії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*