Чому розпадається група «Ленінград», і що буде зі Шнуровим

En.eyeni.biz

Колишній учасник російського «Ленінграда» Стас Барецький прокоментував заяву беззмінного фронтмена цієї групи Сергія Шнурова про розпуск колективу.

За твердженням Барецького, якого цитують місцеві засоби масової інформації, припинення існування ансамблю має безпосередній зв’язок з новою дружиною Шнурова, Ольгою Абрамовою. Шоумен зазначив, що саме Абрамова підштовхнула чоловіка до думки про розпуск «Ленінграда», оскільки сольна кар’єра та поодинокі гастролі краще поїздок з командою, яка складає п’ятнадцять або вісімнадцять осіб.

Нагадаємо, що Шнуров оголосив про розпуск «Ленінграду» та прощальний концертний тур групи. Це рішення було оголошено їм у соціальній мережі Instagram, опубліковане в традиційній для нього віршованій формі з використанням нецензурного слова.

Група «Ленінград» була створена в 1997 рік групою санкт-петербурзьких музикантів, і стала відома завдяки скандальним текстам пісень з вживанням ненормативної лексики. Колектив вже переживав розпад у 2008 році, однак два роки по тому відновив свою діяльність.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*