Експеримент довів «стадний інстинкт» людей

Bitcointalk.org

Вчені зі Сполучених Штатів провели досліди, які переконливо довели наявність у представників homo sapiens стадного інстинкту.

Експеримент проводився в невеликій кімнаті, де сиділа група людей в очікуванні своєї черги. При подачі певного сигналу люди вставали. Ті люди, які тільки зайняли свої місця в «кабінеті очікування», спочатку дивувалися реакції присутніх на сигнал, однак без заперечень почали повторювати за ними. Після того, як приймальня спорожніла і в ній залишилася тільки одна молода жінка, вона продовжувала підпорядковуватися «команді» від сигналу і вставати при його подачі.

Незнайомий їй чоловік, коли зайшов в приміщення, при діях дівчини поставив питання, навіщо вона це робить, на що та пояснила, що так робили її попередники. Кімната знову заповнилася новими відвідувачами, вони в підсумку перейняли «команду» вставати та робили так кожен раз, коли подавався сигнал.

Результати дослідів американських вчених наочно довели притаманну людству «стадність», впевнені експерти та оглядачі науки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*