На Сумщині чоловік з гангреною ампутував собі частину ноги і викинув її

Strokeindia.vernalsoft.com

В одному з міст, розташованому на Сумщині – Охтирці чоловік, який хворий гангреною прийняв рішення про те, що не потребує медичної допомоги та сам відрізав собі ступню. Після цього, він викинув ампутовану частину ноги поблизу мосту. Пізніше цю ступню знайшла собака ще одного жителя міста і принесла її своєму господареві, який повідомив про неї поліції.

Один з кореспондентів Олексій Стеценко, коментуючи запис у соціальній мережі, більш детально розповів про інцидент. Повідомляється, що у місцевого жителя була запущена гангрена, яка призвела до того, що його стопа згнила. Водночас, він підкреслив, що поки невідомо чи точно сама відпала частина тіла або чоловік її все-таки відрізав.

Пізніше чоловік був доставлений до медичного закладу. Як повідомляється, зараження було зупинено, проте він все ще потребує операції, щоб обробити ногу. Пізніше родичі чоловіка приїхали до медичного закладу, щоб забрати його та відмовилися від операції. Своє рішення вони аргументували відсутністю коштів на операцію та необхідні медикаменти.

Strokeindia.vernalsoft.com

Журналіст зазначив, що родичі спочатку демонстрували дивну поведінку, оскільки вони не зверталися за медичною допомогою до тих пір, поки ступня не відпала. Крім цього, коли чоловік вже втратив кінцівку, він також не звернувся до лікарів до тих пір, поки її не знайшли.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*