На виготовлення бюлетенів для виборів в Україні буде потрібно 434 тонни паперу

News.liga.net

Голова Центрвиборчкому Тетяна Сліпачук 21.03.19. в ході брифінгу, який відбувся в столиці, підкреслила, що якщо порахувати та розкласти в ряд усі бюлетені для виборів президента, то його довжина буде досягати 24 тисячі 354 кілометри.

Керівник Центрвиборчкому підкреслює, що довжину всіх цих бюлетенів можна прирівняти до відстані між українським містом Києвом та уругвайською столицею – Монтевідео. Також вона додала, що площа всіх надрукованих бланків сягає п’яти кілометрів квадратних, що можна порівняти з площею 70-ти футбольних полів.

Інформаційне агентство, посилаючись на керівника держпідприємства «Поліграфічний комбінат Україна» Юрія Онищенка, також повідомляє, що для того, щоб надрукувати необхідну кількість бюлетенів для президентських виборів необхідно використовувати понад 434 тонн паперу.

News.liga.net

Також він зазначив, що починаючи з 08.03.19. співробітники підприємства працюють в цілодобовому режимі. Для виготовлення бюлетенів було залучено 80% всіх співробітників, що досягає семисот чоловік.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*