За несплату комунальних послуг на українців будуть накладені «санкції»

Poisk.zp.ua

У Мінсоцполітики готують нововведення для одержувачів субсидій та інших соціальних допомог. Це стосується чорнобильців, дітей війни та інвалідів, а також громадян офіційно мають право на пільгу. Виходячи з нових правил, якщо одержувач соціальної допомоги на місяць заплатити в строк платіж по оплаті комунальних послуг, він позбавляється виплати на наступний період. Дану інформацію повідомив глава Директорату сім’ї та соціальної підтримки Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко.

Крім цього, Музиченко зазначив, що надалі від одержувача можуть зажадати повернення коштів державі. Але ця вимога надійде лише в тому випадку, якщо з’ясується, що громадянин незаконно отримував виплату.

Крім того, глава Директорату заявив, що в травні цього року слідом за субсидіантами грошові виплати будуть отримувати й інші пільгові категорії такі як: діти війни, чорнобильці, учасники бойових дій, інваліди війни та інші. Також він пояснив про розмір знижки оплати комунальних послуг. Знижка буде залежати не тільки від набору послуг, площі житла та обсягу вимоги, але і від складу сім’ї та її доходу.

Poisk.zp.ua

Нагадаємо, що з 1 березня в країні почалася монетизація виплат. З 12 березня громадяни всіх категорій можуть отримати виплати готівкою через «Ощадбанк

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*