У Британії нападу піддалося кілька мечетей

Thelatest.com

Представник правоохоронних органів британського міста Бірмінгем Дейв Томпсон інформує, що в місті здійснили напади на молитовні споруди. Повідомляється, що невідомий чоловік за допомогою кувалди пошкодив скління в мечетях. Сам інцидент стався в цей четвер в нічний час доби. При цьому, наголошується, що нападу піддалися чотири молитовних споруди. Правоохоронці зазначають, що на даний момент мотиви нападу залишаються невідомими.

Поліціянти також підкреслюють, що про перший інцидент їм стало відомо після другої години ночі. Як зазначалося, невідомий застосував кувалду, щоб розбити вікна в молитовній будівлі. Трохи пізніше в поліцію повідомили про ще один інцидент. Після цих повідомлень, правоохоронці стали патрулювати вулиці міста та виявили, що нападу піддалися 4 мечеті.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про операцію правоохоронців Нідерландів із затримання злочинця, який відкрив стрілянину в трамваї одного з міст країни. Влада розцінює дані дії як терористичний акт.

Thelatest.com

Такі відомості озвучив Пітер-Яп Алберсберг, який є національним координатором по боротьбі з тероризмом. Підкреслимо, що сам теракт відбувся цього понеділка 18.03.19. в Утрехті. В результаті нього один громадянин загинув, ще кілька отримали поранення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*