Кабінет Міністрів України опублікував умови контракту з Андрієм Коболєвим

Uain.press

На офіційному сайті уряду було оприлюднено текст розпорядження про продовження терміну повноважень глави Нафтогазу Андрія Коболєва до 22 березня 2020 року.

Кабмін прописав три головних правила для роботи Коболєва. Нові правила полягають в: розділі компанії та газотранспортній системі до 1 січня 2020 року, забезпеченні здобиччю компанії і її дочірніх підприємств не менше 18,2 мільярда кубометрів газу, а також гарантований транзит газу через українську ГТС до Європи після 1 січня 2020 року.

В даному розпорядженні вказано, що в разі невиконання правил буде прийнято одноголосне рішення про відсторонення Коболєва з посади.

Uain.press

Крім цього, з 23 березня 2019 року винагороду Коболєва складе 50% місячного окладу, передбаченого контрактом. Глава компанії позбавляється виплати квартальних премій, з можливою виплатою річної премії в кінці терміну дії контракту в розмірі, який передбачений в фінансовому плані компанії.

Крім того, згідно з попередньою пропозицією наглядової ради Нафтогазу, річний дохід глави компанії повинен був скласти 342 млн гривень, а середньомісячна зарплата 28,5 мільйона гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*