«Citibank» планує продати золото Венесуели як погашення кредиту

Traders.ae

«Citibank» планує продати золото, яке виступає заставою по кредиту Венесуели в рахунок несплаченої позики. Варто відзначити, що вага золота досягає декількох тонн.

Так, джерела агентства інформують, що у 2015 році Венесуела уклала угоду з «Citibank», який належить «Citigroup». Відповідно до умов договору, країна зобов’язалася виплатити 1,1 мільярда доларів за кредит ще 11.03.19. Підкреслимо, що сам кредит становив 1,6 мільярда, решту суми Венесуела повинна була віддати вже в наступному році.

У зв’язку з цим, з’явилися відомості, що «Citibank» має намір продати золото, яке виступає як гарантії. При цьому, приблизна вартість золота досягає 1,35 мільярда доларів. Дані кошти повинні покрити першу частину позики, а залишок планували розмістити на банківському рахунку в Нью-Йорку. Також інформатори підкреслюють, що банк не погодився дати країні відстрочку по виплатах, хоча був проінформований про ситуацію, що склалася у Венесуелі.

Traders.ae

Крім цього, джерело у Венесуелі розповіло, що країна дійсно не переказувати кошти для погашення кредитної позики в березні цього року. Сам банк відмовився коментувати ситуацію, а Центральний банк Венесуели й зовсім не відповів на запит інформаційного агентства.

Нагадаємо, що в січні у Венесуелі стартували масові протести проти голови держави Мадуро, пізніше голова венесуельського парламенту та опозиціонер Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим головою країни. Кілька західних країн, в тому числі й Сполучені Штати, визнали Гуайдо як президента. Водночас, Російська Федерація, КНР та інші країни надали підтримку Мадуро.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*