Австралійський мільйонер шукає помічника на зарплаті для подорожей

Vacationsplan.us

Метью Лепре, 26-річний мільйонер з Австралії, власник онлайн-магазинів, шукає помічника для роботи та подорожей, заробітна плата якого складе 52 тисячі доларів на рік.

Мільйонер позначив ряд навичок, якими повинен володіти його помічник. Серед них організація туристичних маршрутів для міжнародних поїздок, відмінні навички роботи з комп’ютером та соціальними мережами, організованість, увага до деталей, пунктуальність, амбітність, а також людина повинна бути веселою.

Метью Лепре зазначає, що заробітна плата його помічника буде залежати від досвіду людини, але базову ставку у розмірі 52 тисячі доларів на рік будуть доповнювати витрати на проїзд та проживання під час подорожей, а також медична страховка.

Vacationsplan.us

Повідомляється, що у 2018 році молодий мільйонер відвідав Японію, Дубаї та Гаваї. Сам Лепре є фахівцем у галузі електронної комерції. Його щомісячний заробіток становить близько 120 тисяч доларів. Також молодий чоловік, подорожуючи по світу, влаштовує семінари для тих, хто також хоче досягти успіху та почати свій бізнес.

Сам Метью Лепре вважає своє життя, наповнене подорожами, ідеальним, та саме тому він хоче дати комусь можливість мати подібне життя.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*