Київський фунікулер буде зупинений на сім місяців для реконструкції

En.discover-kyiv.com.ua

На офіційному сайті Київської міської державної адміністрації було опубліковано розпорядження про реставрацію столичного фунікулера. Замовником є комунальне підприємство «Київпастранс».

Документ від 18 березня поточного року передбачає реставрацію протягом семи місяців. До кошторису на реставраційні роботи закладено майже 47 мільйонів гривень, обладнання обійдеться місцевому бюджету на суму у 241 мільйона 793,2 тисячі гривень. Всім іншим витратам відведено 14 мільйонів гривень. Окремо зазначено ПДВ, що склав 60 з половиною мільйонів гривень.

Фінансування закладено до міського бюджету, в рамках Програми соціального та економічного розвитку столиці 2018-2020 років.

En.discover-kyiv.com.ua

Будуть закуплені нові вагони для фунікулера, модернізовано електрообладнання та управління підіймальним механізмом. Також заплановано замінити рейкове полотно, зміцнити естакаду та зробити вагони доступними для осіб, що мають фізичні обмеження.

Нагадаємо, що фунікулер в Києві функціонує більше ніж три десятки років з часів останніх реконструкційних робіт, маючи встановлені в 1980 році вагони ФК-80.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*