У США за знущання над дітьми арештована популярна блогерка

usa.one

У штаті Аризона (США) співробітники поліції провели операцію із затримання відомої блогерки, яка запідозрена в численних епізодах знущань над прийомними дітьми.

Про неналежну поведінку жінки повідомила її дочка, яка вже досягла повноліття. При інспекції співробітниками соціальної служби діти поскаржилися на моріння голодом. У шістьох з семи прийомних дітей діагностовано виснаження.

Діти, які брали участь в зйомках відеороликів блогерки, постійно каралися за забутий для озвучування текст або небажання зніматися. За це вони піддавалися таким покаранням від 48-річної жінки, як застосування перцевого спрею, закриття в шафу на кілька днів поспіль або занурення в крижану воду.

Після затримання підозрюваної відеосервіс закрив її блог, на який було підписано 800 тисяч користувачів. Вони переглянули її відеозаписи більше 250 мільйонів разів.

Видання The Guardian уточнює, що блогерку та мачуху для сімох дітей звуть Машела Хакні. Також були затримані і двоє рідних синів жінки, які звинувачуються у недонесенні про злочин.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*