“Фейсбук” визнав, що зберігав паролі мільйонів користувачів без шифру

Passwordbuddy.net

На офіційному сайті соціальної мережі «Фейсбук», було оприлюднено повідомлення, в якому представники соцмережі зізналися, що паролі користувачів були в читаємому вигляді.

За словами представників соцмережі, в січні під час перевірки систем безпеки було виявлено, що паролі користувачів перебували в читаємому вигляді. Цей факт привернув увагу адміністрації соціальної мережі та щоб не допустити шквал скарг від користувачів, команда «Фейсбук» швидко відреагувала й розв’язала проблему. Після чого вирішила довести до відома всіх користувачів, паролі яких зберігалися в такому вигляді.

Крім того, адміністрація соцмережі доведе до відома користувачів «Фейсбук лайт» про що сталася ситуації, а також до відома поставлять користувачів «Інстаграм».

Passwordbuddy.net

Адміністрація соцмережі заявила, що паролі користувачів були видні тільки компанії, а також факту використання паролів співробітниками соцмережі виявлено не було.

Як заявив відомий в США незалежний кореспондент Брайен Кребс, адміністрація «Фейсбуку» вже багато років зберігала паролі користувачів в читаємому, а також до паролів мали доступ близько 20 тис. Співробітників соціальної мережі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*