У Харкові попереджено великий терористичний акт

5.ua

Спільно з контррозвідниками співробітники Служби безпеки України запобігли скоєнню терористичного акту в метрополітені Харкова. Про це розповіли в прес-службі СБУ.

Як стало відомо з повідомлення відомства, російські агенти спецслужб провели вербування харків’янина для організації та здійснення терористичного акту на одній з харківських станцій метро.

В СБУ відзначили, що замовники злочину сподівалися на численні жертви та хаос в суспільно-політичному житті країни перед днем виборів.

5.ua

Для здійснення теракту російські спецслужбісти передали завербованому ними жителю Харкова пристрій з вибуховою потужністю в шістсот грамів тротилу. Детонація мала відбутися за телефонним дзвінком. Також від агентів спецслужб РФ виконавець теракту отримав 15 тисяч доларів США гонорару та інструкції, яких слід було дотримуватися для скоєння злочину.

Вийшовши на невдалого виконавця теракту, співробітники СБУ знайшли його «закладку» та замінили справжній вибуховий пристрій підробленим. Операція із затримання підозрюваного була проведена під час його спроби встановити пристрій на станції метрополітену «Індустріальна».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*