Для учасника АТО виділили приміщення, в якому розкладався труп

gazeta.zp.ua

Запоріжжя є прекрасним містом з привітними місцевими жителями, які дали нашій країні чимало захисників її територіальної цілісності. Однак такої високої оцінки явно не заслуговують міська влада, всупереч всій своїй патріотичній патетики.

Чиновники Запоріжжя постійно підкреслюють свою турботу про тих, хто втратив роки життя і здоров’я на війні, проте їхні слова регулярно розходяться зі справами. У цьому переконався один з воїнів Антитерористичної операції, якому довелося вистояти кілька років в черзі на житло, що йому належало за законом.

Стомившись чекати житлоплощу, він домігся приймання у міського голови Володимира Буряка. Однак радіти молодій людині довелося недовго – після отримання ордера він отримав кімнату в гуртожитку, зруйновану та завалену сміттям.

У «спадок» від попереднього мешканця Сергій Доля отримав застарілі меблі та інші предмети «обстановки», які буквально розвалювалися у нього в руках. Однак не це вразило учасника АТО: набагато гірше за весь мотлох в кімнаті було ліжко, на якому помер попередник, пролежавши два тижні до виявлення сусідами.

Перед передачею кімнати ніхто не турбувався проведенням прибирання та заходів з дезінфекції, необхідних після двотижневого розкладання тіла. При цьому працівники комунальних служб, як розповів Доля, збрехали йому про смерть попереднього мешканця на вуличній лавці, однак правду йому розповіли нові сусіди.

На даний момент учасник бойових дій намагається освоїтися на новому місці та навести порядок своїми силами, однак навряд чи він обійдеться без сторонньої допомоги – навіть на вивезення сміття потрібно витратити як мінімум тисячу гривень. Сергій Доля спробував звернутися до місцевого комунального підприємства «Наше місто», однак там лише розвели руками і заявили, що нічим йому допомогти не можуть.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*