За порушення порядку в міжнародної групи наркоторговців відрізали пальці (відео)

Elu24.postimees.ee

Правоохоронні органи України розкрили транснаціональне злочинне угруповання. Міжнародна група наркоторговців з 2014 року займалася продажем наркотичних і психотропних речовин в мережі Інтернет і Telegram, сума збуту становить десятки мільйонів доларів.

Слідство встановило, що з 2014 року в країні була створена транснаціональне злочинне угруповання, в якій брали участь громадяни України, а також громадяни інших держав, в тому числі і Росії.

За словами прокурора Сергія Кизь стало відомо, що метою даного злочинного угрупування був продаж наркотичних та психотропних речовин. Кошти отримані в результаті акумулювалися на кріптовалютних рахунках і в електронних гаманцях. Після чого переклад криптовалюта в готівку відбувався на електронних обмінних пунктах.

На території столиці, а також в Херсонській та Миколаївській області провели 100 слідчих дій і 80 обшуків. В ході яких було вилучено зброю, наркотики, гроші та прикраси, загальна вартість яких склала 5 млн доларів.

Як повідомив перший заступник голови СБУ Павло Демчина, розслідування тривало більше року. За його словами, дана угруповання становила понад тисячу осіб, а також вона мала розгалужену мережу, і були відпрацьовані заходи безпеки.

Павло Демчина зазначив, що дисципліна у злочинній організації підтримувалася за допомогою відрізання пальців. При порушенні правил конспірації і поведінки «спеціально навчені люди» відрізали пальці порушників.

Під час обшуку було виявлено та вилучено документи та комп’ютерна техніка. Перший заступник голови СБУ заявив, що за весь час незалежності України операцій з розкриття таких злочинних організацій не було.

Крім того, учасники угруповання які знаходяться за межі будуть затримані іноземними правоохоронцями та доставлені на Україну.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*