Емілія Кларк розповіла про перенесений інсульт під час зйомок

www.washingtonpost.com

Популярна актриса Емілія Кларк, яка отримала славу завдяки одній з ролей в «Грі престолів» повідомила інформаційному агентству «The New Yorker» про перенесений нею інсульті в процесі зйомок серіалу.

Сам інцидент стався ще в 2011 році, саме тоді відбувалися зйомки другого сезону популярного серіалу. Кларк тоді збиралася відвідати тренування в спортивному залі, проте в роздягальні вона зіткнулася з запамороченням та гострим болем. У зв’язку з цим, актриса мало не втратила свідомість. Водночас, Кларк змогла усвідомити той факт, що її стан викликаний ушкодженнями мозку.

Трохи пізніше лікарі провели діагностику та резюмували, що у актриси «субарахноїдальний крововилив». Дане захворювання є важким проявом інсульту. Варто підкреслити, що дане захворювання забирає життя кожного третього пацієнта.

Кларк розповіла, що після цього їй довелося перенести дві важкі операції на мозок, при цьому, вона продовжила зніматися в серіалі. Також Кларк розповіла, що через деякий час їй все ж вдалося реабілітуватися після важкої хвороби.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*