Катерина Варнава поповнила чорний список Мінкульту

Politeka.net

Офіційний сайт Міністерства культури України повідомляє про те, що ім’я Катерини Варнави, російської актриси та телеведучої, поповнило список людей, які становлять загрозу національній безпеці України.

Повідомляється, що оновлений список вже оприлюднений на сайті Мінкульту.

Відповідно до нормативно-правових актів, прийнятих у нашій державі, кінофільми за участю осіб з чорного списку, заборонені до показу або поширенню на території України. Дане положення також поширюється і на сценаристів, продюсерів, режисерів, музичних виконавців, а також інших діячів культури.

Повідомляється, що якщо виявляється порушення, у цьому випадку агентство уряду – Державне агентство України з питань кіно є правоможним відкликати право, яке передбачає демонстрацію кінофільму.

Politeka.net

На сьогодні у список занесені 148 осіб. Даний список складається на підставі звернення Служби Безпеки України, Ради національної безпеки та оборони України. Також, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення може сприяти занесенню кого-небудь у чорний список.

Відзначається, що у російському гумористичному шоу під назвою «Comedy Woman» Катерині Варнаві дістаються ролі красивої стерви, від якої усі чоловіки божеволіють. Також, відомий факт, що 34-річна актриса має досить високий зріст – 1,81 см.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*