Норвегія встановлює новітні станції бездротової зарядки для електроавтомобілів

Electrek.co

У столиці Норвегії Осло планується установка станції, яка надасть можливості для бездротового режиму зарядки електричних автомобілів. Нова система може отримати звання «першої у світі». Дану інформацію розповіли в енергетичному концерні Фінляндії «Fortum». Дана система також буде використовуватися для заряду автомобілів таксі.

Надавати допомогу у втіленні даного проекту буде компанія зі Сполучених Штатів «Momentum Dynamics» та концерн Фінляндії «Fortum».

Як повідомляється, робота бездротової системи зарядки буде побудована на індукційній технології. Так на стоянках для таксистів буде встановлюватись відповідна зарядна пластина, яка й буде функціонувати як зарядний пристрій. Поки таксист, що керує електроавтомобілем чекатиме чергове замовлення, його машина отримуватиме зарядку від встановлених пластин.

Electrek.co

Дана технологія отримала назву «Momentum Dynamics». При цьому, застосовуючи її можна передавати електроенергію через лід, воду та повітря. Подібна система в тестовому режимі вже функціонувала в одному зі штатів США в минулому році. Там схожа система застосовувалася для електробусів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*