“Поштовий терорист” Сайок визнав себе винним у розсиланні посилок із бомбами

Cnbc.com

Американське щоденне видання «The Washington Post» інформує про те, що Цезар Сайок, який був затриманий правоохоронними органами за підозрою у «поштовому тероризмі» на судовому засіданні визнав, що саме він здійснював розсилку посилок противникам чинного голови Сполучених Штатів Дональда Трампа.

Повідомляється, що у Нью-Йорку 21 березня відбулося судове засідання. У ході засідання підозрюваний визнав провину по 65 пунктам, у яких він звинувачувався. Також, Цезар Сайок перепрошував за скоєне. Винесення вироку буде здійснено у вересні поточного року, та, як передбачається, це повинно бути довічне тюремне ув’язнення.

Відзначається, що у період 22-26 жовтня минулого року в Америці було перехоплено 14 посилок, в яких містилися саморобні вибухівки. Пізніше, 29 жовтня у місті Атланта штат Джорджія виявили 15-й пакет, а 16-а посилка була надіслана Тому Стаєру, спонсору американської Демократичної партії.

Cnbc.com

Згідно з інформацією, адресатами посилок були представники або причетні до Демократичної партії США, а також люди, які критикують чинного президента. Таким чином, посилки призначалися Джорджу Соросу, Біллу та Хілларі Клінтон, Бараку Обамі, Максін Уотерс, Еріку Холдеру, Джо Байдену, Корі Букеру, Роберту Де Ніро, Джеймсу Клепперу, Джону Бреннану, Камалі Харріс, а також Тому Стаєру.

Вибухові пристрої були виявлені під час сортування листів, тому постраждалих не було.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*