Петиція британців за скасування Brexit збирає мільйони голосів

Radiotimes.com

У Великобританії онлайн-петиція з вимогою скасувати вихід країни зі складу Європейського Союзу зібрала понад дві з половиною мільйонів голосів.

Заклик до британської влади був розміщений на офіційному сайті парламенту. У коментарі, розташованому під петицією, членам уряду нагадується про їхнє твердження, що Brexit є «волею народу». Підкреслюється, що слід дати відсіч цій тезі та продемонструвати бажання більшості залишитися в складі міжнародного європейського об’єднання держав.

У парламентському комітеті заявили, що ця онлайн-петиція набирає голоси підписантів і популярність зі швидкістю, яка раніше ніколи не спостерігалася на сайті.

Тепер парламентарі Великобританії повинні розглянути питання, чи потрібно виносити на дебати петицію – вона набрала передбачену кількість голосів для розгляду як законодавцями, так і міністрами.

Radiotimes.com

Нагадаємо, що даті виходу Сполученого Королівства з Європейського Союзу надали відстрочку в Брюсселі. Рішення ґрунтувалося на двох сценаріях, один з яких передбачає Brexit до 12 квітня, а другий – до 22 травня поточного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*