Еммануель Макрон: чи можливе використання армії проти «жовтих жилетів»

Dw.com

Голова Французької Республіки Емманюель Макрон відповів на питання журналістів про те, що він нібито має намір залучити армію до придушення маніфестацій протестного руху, відомого як «жовті жилети».

В ході своєї прес-конференції президент Франції підкреслив, що таких намірів у нього немає, і зазначив, що за сьогоднішньої ситуації з «жовтими жилетами» будуть діяти ті ж правила, які були встановлені наприкінці минулого року.

Голова держави зазначив, що військовослужбовці французьких Збройних сил, який беруть участь в операції «Сантінель», мають завдання з протидії тероризму та захисту об’єктів, які є важливими.

Раніше про притягнення військових патрулів до дій щодо забезпечення безпеки Парижа під час акцій протесту заявив французький прем’єр-міністр Едуард Філіп. Пізніше генерал Брюно Ле Рей, який обіймає посаду військового губернатора столиці Франції, повідомив, що його підлеглі мають дозвіл відкривати вогонь тільки в разі, якщо їх життю загрожує небезпека.

Dw.com

Після різких протестів опозиції міністр французьких Збройних сил і глава МЗС заявили, що військовослужбовці не будуть залучатися до дій щодо забезпечення правопорядку і входити в контакт з маніфестантами, займаючись виключно охороною доручених їм об’єктів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*