У Росії до продажу доступна нова модифікація китайського авто «Haval H9»

motoringuru.com.au

У Російській Федерації доступна до продажу нова модифікація китайського позашляховика «Haval H9». При цьому, необхідно підкреслити, що раніше в країні даний автомобіль був доступний тільки в одній комплектації, що отримала назву «Elite». Зараз же в Росії можна придбати дорожчу та модернізовану версію автомобіля комплектації «Premium».

Однією з відмінностей між версіями автомобіля є оббивка крісел, матеріалом для якої послужила дорога шкіра. Також машини відрізняються системою складання третього ряду сидінь, панорамним дахом, а також системою для моніторингу дорожньої смуги.

motoringuru.com.au

Крім цього в новій версії виробник оснастив крісла вентиляцією, масажерами, додатковими опорами та системою, що дозволяє здійснювати управління пасажирськими кріслами з другого ряду. Подібні функції доступні в основному в автомобілях представницького класу.

Варто підкреслити, що вартість даного автомобіля досягає 2 мільйонів 782 тисячі рублів. Так, «Haval H9 Premium» є найдорожчим автомобілем китайського виробника на ринку Російської Федерації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*