Сварка відеоблогерів викликала масову бійку фанатів у Берліні

T-online.de

У столиці Німеччини правоохоронці змушені були розганяти масову бійку, яку організували два популярних відеоблогери.

На берлінській Александерплац зібралося чотири сотні людей, покликаних своїми кумирами силовим способом з’ясувати правоту одного з них. Власники двох відомих на відеохостингу YouTube каналів посварилися, і вирішили врегулювати спір шляхом масової бійки своїх фанатів.

Близько півсотні людей вступили в бійку, що змусило поліціянтів припинити вмовляння через гучномовці та застосувати сльозогінний газ. Однак дії берлінських правоохоронців на площі не змогли покласти край бійці, яка продовжилася у прилеглій станції столичного метрополітену, де опоненти кидалися один в одного камінням, раніше підібраним на дорозі.

T-online.de

Сутички призвели до поранення двох співробітників берлінської поліції. Ще шестеро осіб звернулися до медпрацівників через застосування до них сльозогінного газу. Було затримано дев’ять осіб, причетних до міських заворушень.

На даний момент обидва блогери категорично заперечують своє підбурювання до масової бійки. Обидві зірки YouTube проживають в Німеччині – Bahar al Armood є жителем Штутгарта, Thatsbekir знаходиться в Берліні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*