З’явилися подробиці нічної стрілянини в столиці України

Bykvu.com

Інформаційне агентство «Страна», посилаючись на власних інформаторів повідомляє деталі нічної стрільби на одній з вулиць Києва. Як зазначається, причиною інциденту став той факт, що власники трьох іномарок не змогли поділити дорогу.

На виїзді з Паркової дороги водій автомобіля «Kia» підрізав «Mazerati», внаслідок чого автомобілі зіткнулися з «Toyota». Водіями трьох автомобілів виявилися молоді люди, між якими моментально спалахнув конфлікт. Водій «Mazerati» вийшов з автомобіля та підійшов до водія «Kia», який не побажав покинути автомобіль. Даний факт розлютив водія спорткара, та він здійснив понад десяти пострілів в автомобіль «Kia». Після цього, зловмисник покинув місце інциденту, на даний момент він розшукується правоохоронними органами.

Bykvu.com

Пізніше було встановлено, що за кермом «Mazerati» знаходився молодий чоловік, який не є його власником. Сам же автомобіль належить іншому жителю Києва. В той момент, коли на місце інциденту прибули співробітники правоохоронних структур, вони застали водіїв двох інших іномарок, у яких також було виявлено зброю.

Оскільки в аварії ніхто не постраждав, в поліції відкрили кримінальне провадження за фактом хуліганства.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*