Секретар Гуайдо, Марреро, постане перед судом 25 березня

Ua.news

Парламент Боліваріанської Республіки Венесуела – Національна Асамблея поінформувала у своєму профілі у соціальній мережі «Twitter» про те, що Роберт Марреро, секретар лідера опозиції держави Хауна Гуайдо, постане перед судом 25 березня. Раніше, Марреро був затриманий Боліваріанською службою розвідки.

Повідомлення свідчить про те, що судове засідання у справі секретаря лідера опозиції Венесуели було перенесено на 25 березня. Також наголошується, що Роберту Марреро та Луїсу Паєс, водієві секретаря, було пред’явлено звинувачення у державній зраді, змові, а також узурпації влади.

Раніше повідомлялося, що 21 березня влада Боліваріанської Республіки Венесуела здійснила арешт Роберто Марреро, наближеного соратника Хуана Гуайдо. Нестор Ревероль, Міністр внутрішніх справ, заявив, що Роберт Марреро звинувачується у підготовці замахів на політичних діячів та військовослужбовців, а також причетності до діяльності терористичної комірки.

Влада відзначає, що у ході обшуку місця проживання Марреро була знайдена велика сума грошей в іноземній валюті, а також зброя.

Ua.news

Відзначається, що Сполучені Штати Америки, а також держави Групи Ліми, наднаціональної організації, яка створена з метою вирішення політкризи у Венесуелі, засудили арешт політичного діяча. Європейський Союз, у свою чергу, виступив з вимогами негайного звільнення політика.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*