Вчені з’ясували – скільки людям потрібно для щастя

Wmpics.pics

Вченим при проведенні значної кількості соціологічних опитувань вдалося з’ясувати, що ж все-таки необхідно для щастя як жінкам, так й чоловікам. Медичні працівники повідомляють, що в дослідженні брали участь люди з різних держав світу. Підкреслимо, що австралійські лікарі змогли виділити низку основних чинників, які впливають на рівень щастя, тільки завдяки тому, що дослідження має комплексний характер.

Таким чином, психоаналітикам вдалося виявити, що для того, щоб відчувати себе щасливими, людям потрібна позитивна матеріальна база, а саме хороші фінансові можливості. Важливу роль відіграє й стан здоров’я людини, а також наявність супутника життя.

Дослідники підкреслили, що їм вдалося встановити, скільки людині потрібно грошей для того, щоб вона відчувала себе щасливою. Так, в середньому, для щастя людині потрібно близько ста тисяч доларів щороку. Саме стільки грошей потрібно людям, щоб у них не було почуття ущемлення.

Wmpics.pics

Водночас, зростанню рівня щастя сприяють й подорожі з коханою людиною, які вносять в їхні стосунки безліч теплих моментів та яскравих фарб.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*