У мережі з’явилася перша серія фінального сезону “Гра престолів”

Ru.ihodl.com

Інформаційний ресурс «styler.rbc.ua» інформує, що в мережі інтернет з’явилася перша серія нового восьмого сезону «Гри престолів». Варто зазначити, що офіційна прем’єра повинна відбутися лише 14-го квітня. Після того, як серія потрапила в інтернет виник скандал, проте відео вдалося дуже швидко видалити. Водночас, деякі користувачі вже встигли переглянути епізод та дізнатися про продовження серіалу.

Таким чином, стало відомо про основні події першої серії. Зазначається, що у Вестеросі починає поширюватися новина про те, що стіна пала, а також про польоти Короля Ночі на драконі. Крім цього, Джон Сноу зустріне й свого брата Брана Старка.

Поряд з цим, Семвелл Тарлі розповідає Королю півночі про його походження, а також про ім’я, яке він отримав при народженні. Після того, як виявилося, що насправді його звуть Ейгон Таргарієн, Король зрозумів що він – законний спадкоємець залізного трону.

Джон представляє жителям півночі Дейнеріс, але не всіх вдовольняє його вибір. Сама Матір Драконів вчить Джона літати на драконі.

Серсея дізналася про руйнування Стіни та про напади Короля Ночі, проте надати допомогу не має наміру. Водночас Еурон наполягає на тому, що Серсея нагородила його за угоду.

Ru.ihodl.com

Варто підкреслити, що у восьмому сезоні серіалу буде лише шість серій, вихід фінальної заплановано на 21.05.19.

Нагадаємо, що раніше Емілія Кларк, яка грає одну з ролей у серіалі, розповіла, що під час зйомок зіткнулась с важким інсультом, від якого могла померти.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*