Таїланд знаходиться на межі катастрофи та повного зникнення

Imgur.com

Про загрозу цунамі було оголошено в шести провінціях Таїланду, розміщених на півдні. Дане рішення було прийнято після того, як 23.03.19. в Індійському океані були зафіксовані підземні поштовхи в 5 та 5,2 бала.

Варто відзначити, що з цунамі можуть зіткнутися такі провінції як Ранонг, Пхукет, Крабі, Транг, Пханг-Нга, а також Сатун. Рішення про оголошення загрози гуртувалася на двох землетрусах в Індійському океані, магнітуда яких досягла 5 та 5,2 бала.

Вперше підземні коливання зафіксували цієї суботи у вечірній час доби поблизу Андаманських островів. Трохи пізніше землетрус зафіксували недалеко від таїландської провінції Пхукет, всього в 630-ти кілометрах від берега. Однак, очікуване цунамі через певну кількість часу так й не спіткало південні регіони держави.

Imgur.com

Підкреслимо, що Таїланд є країною, найбільш схильною до сейсмічних коливань. Раніше, він вже переніс одне з найсильніших цунамі у 2004 році. Тоді магнітуда землетрусу в океані досягла дев’ятибальної оцінки. В результаті землетрусу, виникло смертельне цунамі, яке забрало життя понад 300 тисяч осіб.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*