Два літніх іспанці, вирішили пограти в “старих-розбійників”, і пограбували два банки

www.topic.lt

Іспанські співробітники поліції здійснили арешт літніх чоловіків, які скоїли пограбування двох банків у місті Барселона. При цьому, одному зі зловмисників 73 роки, а другому – 80.

Також підкреслюється, що своїми діями злочинці завдали шкоди банкам на суму в 77 000 євро. Дані відомості розміщені на сторінці іспанської Нацполіції в соціальній мережі «Фейсбук».

www.topic.lt

Як повідомляється, зловмисники мають південноамериканське походження, вони пограбували два банки з різницею у 2 місяці, при цьому, злочин скоєно за однаковою схемою. Чоловіки заходили в банк та вимагали у співробітників віддати їм гроші, при цьому, вони погрожували зброєю та були одягнені у світловідбиваючий одяг. Після того, як зловмисники отримували гроші, вони зв’язували всіх людей, які були в будівлі та залишали місце інциденту, використовуючи громадський транспорт.

При здійсненні першого злочину, чоловікам вдалося викрасти 32 000 євро, в той час, як вдруге, вони вкрали 45 000 євро. Також відомо, що перед тим, як їх заарештували, злочинці планували пограбувати банк в Мадриді.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*