Протягнуло під маршруткою — з’явилися нові деталі ДТП в Києві

Fakty.ictv.ua

На третю добу після аварії на Дорогожичах у столиці до Аліни Безсонної, яка отримала важкі травми, пустили першого відвідувача, ним став чоловік.

Ще дві постраждалі Марина та Юлія на даний момент знаходяться в одній з медичних установ, їх стан розцінюється як стабільний. Водночас, Аліна Безсонна так й не прийшла до тями після аварії, її стан стабільно важкий.

Завідувач реанімації в одній з лікарень міста Ігор Малиш розповів про численні травми постраждалої. У неї травмована голова та череп, головний мозок, забій легенів, а також перелом тазу. На даний момент вона перебуває в реанімації, її стан важкий, дихає пацієнтка завдяки штучній вентиляції легенів.

Зазначимо, що постраждалу дівчину протягнуло під маршруткою, при цьому, її близькі так й не змогли подивитися відеозапис з місця інциденту. Вони зазначають, що не хочуть дивитися ні відео, ні новини, оскільки для них це дуже важко. Батько постраждалої дівчини підкреслив, що спочатку не повірив у те, що сталося з його донькою.

Fakty.ictv.ua

Підкреслимо, що раніше Аліна працювала в одному з банків, вона єдина утримувала сім’ю. Чоловік постраждалої на даний момент ростить двох дітей, при цьому, у старшого сина зафіксований аутизм. На даний момент до постраждалої нікого не пускають, єдиним винятком став чоловік, однак й він не може перебувати з нею довше декількох хвилин.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що водій одного з маршрутних таксі столиці на пішохідному переході збив трьох громадян, які переходили дорогу на зелене світло світлофора. Сам же водій пояснив ситуацію тим, що у маршрутки відмовили гальма.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*