Члени правління «Укртрансгазу» отримають премії, що перевищують їх річний оклад

Volyn.com.ua

У вітчизняній компанії «Нафтогаз» було прийнято рішення про преміювання чотирьох членів правління «Укртрансгаз». Варто відзначити, що розмір премій буде у кілька разів більше, ніж їх річна заробітна плата.

Зазначене рішення було опубліковано на офіційному сайті «Нафтогаз», його підписав голова підприємства Андрій Коболєв. У документі йдеться про те, що віце-президенту «Укртрансгазу» Андрію Хоменко передбачена премія, оскільки всі основні цілі були досягнуті. Сума премії становитиме 150% від заробітку за минулий рік.

Підкреслимо, що Хоменко пропрацював у зазначеній компанії до 19.03.19., після чого його посаду зайняв Сергій Алексєєнко, який також отримає премію. Сума його премії буде прирівнюватися до 141% від його річної зарплати.

Volyn.com.ua

Крім цього, премійований буде й член правління компанії Кан Хюнчан та Тетяна Федорова. Вони отримають надбавку в 50 та 150% від річної зарплати відповідно.

Необхідно нагадати, що раніше представник «Нафтогазу» Юрій Вітренко розповів, звідки у компанії гроші на виплати премій. Таку заяву він зробив у відповідь на критику голови Кабінету Міністрів Гройсмана.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*