Близько третини американців вважають себе флексітаріанцями

Healthymummy.co.uk

Інформаційне видання «New York Post», посилаючись на результати дослідження, в якому брало участь понад двох тисяч осіб, інформує, що третя частина американців вважає себе флексітаріанцями.

Зазначимо, що флексітаріанство, воно ж полувегетаріанство передбачає в основному рослинну дієту, в якій допускається вживання м’ясних продуктів в їжі. Прихильники флексітаріанства намагаються скоротити чисельність споживання м’ясних продуктів, але не відмовляються від них повністю.

Так, із загальної чисельності респондентів, 31% вважають себе прихильниками флексітаріанства, ще 13% підкреслили, що більш схильні до веганства або вегетаріанства. Ще 59% респондентів підкреслюють, що харчуються рослинними продуктами як мінімум раз на добу.

Healthymummy.co.uk

Також повідомляється, що в середньому американці вживають чотири страви з м’яса щодня. Водночас, більше половини американців приймають спроби збагатити свій раціон продуктами рослинного походження.

Поряд з цим, американці вважають, що полувегетаріанство допомагає їм вживати більше рослинних продуктів та не відмовлятися від м’яса. Також підкреслюється, що після того, як американці стали скорочувати чисельність м’ясних продуктів, які вони споживають, їх самопочуття покращилося.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*